Kontrakt

KONTRAKT
ZAWIERANY Z RODZICAMI DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO
PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „Słoneczna piątka”

1. Wszystkie uzgodnienia między rodzicami a nauczycielkami dokonywane są bez obecności dzieci.
  2. Staramy się  we wszystkich sytuacjach stosować zasadę bezwyjątkowości.
  3. Znamy i respektujemy obowiązujący w Przedszkolu ROZKŁAD DNIA.
  4. Rodzice angażują się w życie Przedszkola w stopniu jaki sami uznają za odpowiedni.
  5. Unikamy sytuacji wywołujących niezdrową rywalizację między dziećmi (przestrzegamy zakazu przynoszenia drogich gadżetów).
  6. Rodzice są na bieżąco informowani o przejawach agresji u dzieci w celu ustalenia wspólnych form zaradczych.
  7. Przedszkole stwarza rodzicom okazje do "stawania się lepszym rodzicem":
    • Spotkania ze specjalistami
    • Zebrania grupowe z nauczycielkami
    • Zajęcia otwarte
    • Biblioteka
  8. Rodzice ponoszą konsekwencje za nieterminowe regulowanie opłat za przedszkole.
  9. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za zatajenie informacji o stanie zdrowia dziecka.